Czy te cienie mogą oznaczać niezrośnięte, ukruszone części?

Witam. Na moim RTG stawu skokowego prawego pisze, ze nie mam zadnych swiezych zmian pourazowych, ale niewielki obrzek tkanek miekkich w okolicy kostki bocznej. Ponizej kostki bocznej widoczne owalne cienie o wysyceniu kostnym i gladkich obrysach odpowiadajace najprawdpodobniej kostkom dodatkowy. Co to oznacza? Mialam kiedys skrecona kostke, leczona w domu. Od tamtej pory zmagam sie z jej bolem i puchnieciem przy wysilku. Czy te cienie moga oznaczac jakies niezrosniete, ukruszone czesci?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest usg i wizyta u ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć