Czy te wyniki badań na tarczycę są prawidłowe?

Witam. Mam pytanie czy muszę się obawiać jak wszystkie badania na tarczyce wyszły ok TSH T4 T3 Anty-tpo a anty-tg mam wysokie ? Max granica to 115 a u mnie jest wynik 158. Mam rownież podwyższony poziom prolaktyny max granica 23,30 a u mnie 33,81 co to może oznaczać ? Z góry dziękuje za odp Kasia

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtorzyc powyższe badania i ewentualnie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.