Czy test ciążowy kupiony w supermarkecie różni się dużo od zakupionego w aptece?

Witam serdecznie!
Mam pytanie w sprawie ciąży. Kochałam się ze swoim narzeczonym 2 tygodnie temu, czyli 14.12.2010, zrobiłam test tydzień po stosunku - 21.12.2010 i test wyszedł negatywny, potem jeszcze raz zrobiłam drugi test 24.12.2010 i również wyszedł negatywny.
Czy test ciążowy kupiony w supermarkecie różni się dużo od zakupionego w aptece?
Miesiączkę powinnam dostać 24.12.2010 i do tej pory jej nie dostałam, nie mam bólów, które zawsze miałam przed miesiączką, czyli obolałe podbrzusze i okolice nerek. Jednego dnia miałam lekko obolałe piersi, ale na drugi dzień ból minął.
Jestem za granicą i nie mam na razie możliwości zbadania krwi, a nie wiem, kiedy będę wracać do domu, jak mogę sprawdzić, czy jestem w ciąży i co zrobić, jeśli okres dalej nie będzie się pojawiał? Czasami jestem senna i zmęczona w ciągu dnia, co bardzo rzadko mi się kiedyś zdarzało w ciągu dnia.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź!

Dzień dobry!
Testy ze sklepu są takie same jak z apteki.
Proszę powtórzyć test za 2-3 dni. Jeśli będzie negatywny, to nie jest Pani w ciąży - oczywiście jeśli po podanym terminie współżycia nie było możliwości zajścia w ciążę i ciąża nie jest mniejsza.
Z poważaniem