Czy to już hyperprolaktynemia?

witam, staram sie z mężem ponad rok o drugie dziecko. byłam u lekarza na wizycie kontrolnej bo podejrzewam ze nie mam owulacji, dostalam skierowanie na prolaktyne i hormony tarczycy. pani doktor od razu podejrzewała prolaktyne. a moj wynik to PROLACTIN 428 mIU/L (102-496). czy to jest juz hyperprolatynemia?

Lek. Michał Lenard

Wynik badania jest w normie, przyczyna leży najprawdopodobniej gdzie indziej. Należy nadal pozostawać pod opieką ginekologiczną. Pozdrawiam!