Bezskuteczne starania o dziecko od trzech lat a wyniki badań

Witam, od 3lat staramy sie o dziecko. Bez skutecznie. Oto moje ostatnie wyniki. Oczym moga swiadczyc: Siarczan (DHEAS) 360 ug/dl 98.8 - 340 metoda ECLIA Przeciwciała anty - TPO < 5 _ IU/ml < 34 Prolaktyna (PRL) : 10:45 348.2 mIU/l Reference value: Prolaktyna (PRL) : 11:45 4614.0 mIU/l Reference value: Additional information: Wartości prawidłowe na czczo: Kobiety 102 - 496 mIU/l Mężczyźni 86 - 324 mIU/l Anty Mülerian Hormon (AMH) 5.53 _ ng/ml

Prosze zglosic sie z wynikami badan do lekarza zlecajacego je, ktory zna dotychczasowa historie pacjenta i sytuacji. Portal nie sluzy interpretacji wynikow, ani stawianiu rozpoznan.