Czy to możliwe, żeby w ciągu 2-3 miesięcy zachorować na niedoczynność tarczycy?
Jestem w 10 tc, 2 miesiące przed poczęciem mój wynik TSH wynosił 1,9 obecnie wynosi 3,94. Czy to możliwe żeby w ciągu 2-3 miesięcy zachorować za niedoczynność tarczycy, dodam, że nigdy nie miałam z nią problemów. Od kilku dni przyjmuję Euthyrox 50, od początku ciąży Pregna plus zawierającą jod. Co powinnam teraz zrobić ?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży
Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?
Dzień dobry,
proszę skontaktować się z endokrynologiem, a profilaktycznie przed badaniem może Pani powtórzyć badanie TSH. Wynik mógł ulec zmianie, a taki poziom hormonu w ciąży nie jest wskazany.
Pozdrawiam
Joanna Wardenga