Czy to oznacza, że moja córka jest obojniakiem?

Witam, mam 14 letnia corke, leczona u endokrynologa z powodu wysokiego wzrsotu 180,3 cm, brak miesiaczki>Po ostatnich badaniach nie wiem jak rozumiec pania lekarza.Wyniki: testosteron 4,02 ng/ml , prolaktyna prl-154,4 nIU/ml, LH-22,16, FSH-8,2, estradiol-44,2 tsh-2,29, ft4-14,4, potas-4,23, sod 140,glukoza- 4,6,ACTH-20 ,kortyzol- 76,8 SMC (IGF-I)-447,4 d3-29,2 Zlecono badanie ginekolog i narzadowrodnych. To oznacza ze jest chlopcem czy obojniakiem?Lekarz mowi ze wzrost idzie ztestosteronu.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm ciężko się wypowiedzieć proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego