Czy w obecnej sytuacji mogę planować dzidziusia przy kolejnej owulacji?

Witam, mam pytanie ponieważ mam infekcję grzybiczą i dostałam od lekarza Trioxal, który mam przyjmować przez 7 dni. Dzisiaj mam 26 dzień cyklu. Lekarz wiedział, że w najbliższe dni płodne po nadchodzącej miesiączce (czyli za około 2 tygodnie) chce się starać zajść w ciążę. Czy w obecnej sytuacji mogę planować dzidziusia przy kolejnej owulacji? Z tego całego stresu związanego z wizytą nie spytałam lekarza czy NA PEWNO mogę się starać o dziecko w dalszym ciągu. Ale przecież lekarz to wie, przepisał mi symplementy dla kobiet starających się o dziecko itd... Proszę o pomoc.

Lek. Michał Lenard

Może Pani próbować już przy następnej owulacji, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!