Czy w okresie ciąży można stosować te leki na ból gardła?

Witam, czy w okresie ciąży można stosować na ból gardła UNIBEN SILVER ze srebrem i porostem islandzkim w składzie ?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

tak, oczywiście – spray ten nie ma limitu wiekowego, mogą go także stosować dzieci oraz kobiety w ciąży. Zawiera wyciągi roślinne oraz nanosrebro, które działa odkażająco i przeciwwirusowo. Proszę pamiętać, by nie przekraczać zalecanej przez producenta dobowej dawki. Więcej szczegółów o produkcie odnajdzie Pani w naszym artykule: https://portal.abczdrowie.pl/dlaczego-nanosrebro-i-porost-islandzki-to-duet-doskonaly.

Proszę pamiętać, by zadbać o wsparcie odporności w tym okresie oraz pić dużo płynów – szczególnie kojące na ból gardła są napary z lipy oraz miodu czy melisy z cytryną.

Jeśli jest Pani zainteresowana, to zachęcam do lektury również tego materiału: https://portal.abczdrowie.pl/przeziebienie-w-ciazy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.