Czy wada zastawkowa mnie dyskwalifikuje?

Witam, Mam 24 lata, tuż po porodzie zdiagnozowano u mnie stenozę aortalną. Przez całe życie byłam pod kontrolą poradni kardiologicznej. Wizyty średnio co rok (konsultacja echo holter ekg). Na podstawie UKG zwężenie umiarkowane, gradient : nieistotna hemodynamicznie. Jedyne objawy jakie odczuwam to szybkie męczenie, duszność wysiłkowa. Nigdy nie uprawiałam sportów. Oprócz zdiagnozowanej wady pojawiają się u mnie kołatania serca, tachykardia (ostatni holter, przewaga wysykości tętna w granicach 120-140), w badaniu holtera pojawiło się też kilkakrotnie migotanie przedsionków. W minionych latach wdrażano leczenie betablokerami i inwabradyną. Wykonuję zawód pielęgniarki, jestem w trakcie dalszej edukacji i z racji na to dostałam wezwanie na Wojskową Komisję Uzupełniającą. Czy w moim przypadku jest możliwość otrzymanie kategorii A, czy wada zastawkowa mnie dyskwalifikuje? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Lek. Paweł Szadkowski

Przyznanie kategorii pozostaje oczywiście do decyzji komisji, ale nie sądzę żeby po uwzględnieniu pani historii choroby dostała pani kat. A.