Co oznacza szybka akcja serca u 27-latki?

Witam lecze się na tarczyce i mam też stenoze aortalna umiarkowana ale dalej mam te dziwne uczucie w sercu jak by miało mi zaraz wyskoczyć dziwne widzenie oraz ból zakładka i nie wiem czy to może być nerwica to serce nie daje mi spokoju czuje takie dziwne rozrywanie i zaraz se wkrecam że mam zawał że umieram biorę leki przeciw bólowe to przechodzi łkam też magnez i pozitiwom od nie dawna ale nic się nie zmienia przechodzi na parę dni i zaraz znowu to uczucie w sercu proszę o pomoc nie wiem co robić lekarze też już nie wiedza muwia że to od tarczycy i tej stenozy

Lek. Wojciech Zygmunt

Objawy jakie pani opisuje to najpewniej kołatanie serca, które najczęściej jest spowodowane napadowym lub utrwalonym migotaniem przedsionków. Jest to zaburzenie rytmu serca, które często współistnieje z nadczynnością lub niedoczynnością tarczycy, a także z wadami zastawkowymi serca. Zalecam dalszą diagnozę (Holter-EKG) i leczenie u kardiologa.