Czy wrażliwe i większe piersi, zawroty głowy oraz ból pdobrzusza oznaczają ciążę?

Witam, Moje cykle oscylują między 28-39 dni, aktualnie mija 53 dnień a miesiączki dalej nie ma. Ostatnie współżycie nastąpiło 21 dni temu. Wykonałam kilka testów z czego każdy pokazywał wynik negatywny. Martwi mnie to o tyle, że widocznie urosły mi piersi, w dodatku pobolewają mnie. Do tego dołączają zawroty głowy i delikatne pobolewanie podbrzusza. Czy jest to możliwe, że pomimo kilku negatywnych testów i dość odległego terminu współżycia, mogę być w ciąży?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jest to mało prawdopodobne. Ale ze względu na objawy powinna Pani skonsultować się z lekarzem ginekologiem.