Krwawienia, zawroty głowy, ból podbrzusza i nudności a negatywny wynik testu ciążowego

Witam,Mam 20 lat .okres miałam 26 listopada ,12 grudnia odbyłam stosunek seksualny ( stosunek przerywany) 15 grudnia dostałam lekkie brązowe plamienie , trwało ok 3 dni. Miesiączkuje nieregularnie co 21-28 dni . Najpóźniej kolejny okres powinnam dostać 24 .12 Zrobiłam test 3.01 , który wyszedł negatywnie i kolejny 7 ,wyszedł negatywnie .Miałam silne bóle i zawroty głowy w grudniu , nudności oraz ból w podbrzuszu szczególnie lewym,Dziś jest 8 stycznia i dostałam znów krwawienia . Czy to ciąża?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniany stosunek mógłbym predysponować do ciąży, ponieważ odbywał się w czasie dni płodnych. Nie oznacza to jednak iż tak musi być. Wspomniane objawy mogą być także wynikiem wahań hormonalnych co w przypadku przedłużania się wspomnianych objawów wymaga konsultacji lekarskiej.