Czy wycięty kawałek może być polipem?

Witam, 5 dni temu mialem wycięty kawalek żyły (hemoroid) ktora byla na zewnatrz odbytu, lekarz powiedzial ze nie widomo czy to polip i oddał do badania odcięta Czesc, nadal przy wypróżnieniu sie pojawi sie krew z rany (dodam ze nie byla zaszyta) aczkolwiek teraz to wszystko sie schowało do srodka, czy powiniene udać sie ponownie do lekarza czy jeszcze poczekac?

Lek. Wojciech Zygmunt

Wycięty fragment tkankowy jak najbardziej może być polipem, jeżeli było takie podejrzenie lekarza. Jeżeli krwi przy oddawaniu stolca nie ma dużo, powinien pan poczekać do następnej wizyty lekarskiej i poinformować o tym lekarza. Proszę pamiętać o odbiorze wyniku histopatologicznego wyciętej zmiany. Pozdrawiam.