Czy wymioty mogły zostać wywołane przez antybiotyki?

Kochałam się z moim chłopakiem 18.11.2010 r., ostatnią miesiączkę przed stosunkiem miałam 4.11.2010 r. stosunek był przerywany, bez żadnego zabezpieczenia, byłam dziewicą wtedy.
Następnie dostałam miesiączki 24.11.2010 r., czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Wymiotowałam i boję się, że to są objawy ciąży, a ogólnie teraz zażywam antybiotyki, możliwe, że od tego są wymioty?

Dzień dobry!
Jeśli była miesiączka po stosunku o nasileniu i czasie porównywalnym do poprzednich miesiączek, to nie jest Pani w ciąży. Wymioty mogą być po antybiotyku. Jeśli będą się nasilały po kolejnej dawce antybiotyku, powinna Pani przestać przyjmować lek i skontaktować się z lekarzem w celu przepisania innego antybiotyku.
Z poważaniem