Czy wynik TSH na poziomie 2,98 może być powodem nieudanych starań o ciążę?

Dzień dobry, czy wynik TSH na poziomie 2,98 może być powodem nieudanych starań o ciążę od 2 lat? Robiłam badania i wszystko jest w normie. Lekarze nie potrafią wskazać przyczyny niepłodności. Pozdrawiam KLN

Witam serdecznie,
Zachęcam,by w takim przypadku zasięgnąć pomocy terapeuty i przyjrzeć się problemowi w/w trudności od strony psychologicznej,np.lęku.W Łodzi szczególnie dobrym ośrodkiem psychoterapii jest Instytut Ericksonowski,gdzie podobne problemy prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób.