Czy zielona kawa działa w odchudzaniu?

Witam chciałabym zapytać czy zielona kawa działa a może Acai Berry 900 a może Mistify chciałabym schudnać i zastanawiam sie nad preperatem który by mi w tym tez pomógł. A mozę jest jakis inny preparat który może pomóc w odchudzaniu

Dzień dobry,

Wymienione przez Panią suplementy diety jedynie wspomagają odchudzanie. Zawierają substancje bioaktywne, które przyspieszają metabolizm oraz zapobiegają odkładaniu tkanki tłuszczowej. Ponadto wspomagają lipolizę. - rozkładanie tkanki tłuszczowej. W każdym preparacje/ wyciągu jest inny związek aktywny.
Proszę pamiętać że żaden preparat bez odpowiednio zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej Pani nie pomoże.

Zdrowe odchudzanie bez efektu jojo nie powinno zawierac żadnych suplementów diety. Suplementy są produktami, na których nie prowadzi żadnych badań wiec tak naprawde nie wiemy jak wpływają one na organizm. Radze skupic sie na zdrowej, zbilansowanej i urozmaiconej diecie dzieki czemu odchudzanie bedzie zdrowe, przyjemne a przy tym skuteczne.