Czy zmęczenie może być spowodowane złymi wynikami?

Witam zrobilem badania na tarczyce. tsh 0,39 0,34-4,00 T3f 4,38. 2,50-3,90 T4f 1,02. 0,58-1,64 kijowo sie czuje,duszno mi, mam różne drżenia mięśni, budzę sie w nocy,czas mam kaszel,czasami czuję jak mi lata wszystko w środku,rano czuje sie zmeczony,czy to moze byc od tarczycy,morfologia oc crp i jonogram ok

Lek. Paweł Szadkowski

Pana objawy i wyniki mogą świadczyć o rozwijającej się nadczynności tarczycy. Najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki.