Czym jest tkanka o białym kolorze w 19. tygodniu ciąży?

Jestem w 19 tygodniu ciąży, po zakończonym stosunku z partnerem podczas załatwiania się wyleciał kawałek tkanki o kolorze bladym, długości ok 1-2 cm, jakby coś oderwało się. Co to może być ? Nie daje mi to spokoju. Nie mam żadnych plamień, tyle że wyjątkowo bolała mnie prawa strona podbrzusza jakbym coś naderwała. Proszę o pomoc!

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się na kontrole do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć