Czym mogła być ta wydzielina podczas stosunku?

Witam, wczoraj uprawiałem seks z moją dziewczyną. Mamy po 18 lat. Siedziała na mnie w pozycji jeźdźca. Gdy zeszła zauważyła że na włosach łonowych jest wydzielina, chyba była białą. Bylo jej dosyć sporo. Przestraszyliśmy się bardzo. Prezerwatywa była nałożona. Sperma to nie mogła być bo nie było szczytu. Mam nadzieję że to nie preejakulat, myślę że nie byłby wstanie przedostać się przez całą prezerwatywę i przejść przez pierścień. Być może to śluz dziewczyny. Jeśli tak to nasuwają się pytania: 1. Jak miałby się wydostać z jej pochwy tyle śluzu, czy gdy członek jest w pofhwie możliwe jest wydostanie się tyle śluzu? 2. Czy jest możliwe że to był preejakulat lub coś co zawiera plemniki jeśli prezerwatywa była prawidłowo nałożona i nie uszkodzona mechanicznie? Bardzk proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam,

jak najbardziej owa wydzielina mogła pochodzić z dróg rodnych dziewczyny.

Jeśli prezerwatywa była prawidłowo nałożona i w trakcie stosunku nie doszło do jej uszkodzenia lub zsunięcia, to płyn preejakulacyjny czy sperma nie wydostały się na zewnątrz. Śluz mógł wydostać się z dróg rodnych dziewczyny na przykład podczas wyjmowania członka.

Najprawdopodobniej więc nie ma powodów do obaw i w opisanym przypadku nie ma dużego ryzyka zajścia w ciążę.

Poniżej znajdzie Pan pytania innych użytkowników, które dotyczą wydzieliny wydobywającej się podczas zbliżenia. Oto one: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-z-pochwy-pojawil-sie-bialy-sluz, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-to-jest-wydzielina-z-pochwy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/duzo-wydzieliny-z-pochwy-podczas-stosunku-czym-to-jest-spowodowane.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.