Co oznacza taka wydzielina po stosunku?

Witam. Po stosunku z moja partnerką zauważyliśmy, że wyplywa z wnetrza pochwy biala lejaca sie wydzielina, partnerka doznala orgazmu. Nie byla to jak opisana w niektórych przypadkach tutaj wczesniej - biala i rwącą, jaka wystepuje podczas dni niepłodnych - przeciwnie biała i lejaca sie. Było jej niewiele, albo dostrzeglismy niewiele, bo partnerka wzięła od razu kąpiel. Ma aktualnie dni płodne - 12 dzien cyklu, ktory trwa regularnie co 28 dni. Stosunek byl w prezerwatywie, jednakze, skora nie byla do końca sciagnoeta, tylko z napletka, ale jeszcze sporo mozna bylo ściągnąć. Prezerwatywa mimo to miała miejsce na zbiorniczek i zostala nasunieta do samego końca penisa, czy w takim przypadku gdy skonczylem w prezerwatywie w partnerce, moglo dojsc do wycieku z prezerwatywy? Troche nasienia mimo wszystko bylo w prezerwatywie. Po stosunku sprawdzilem pod kranem, prezerwatywa nie przeciekała, byla cala.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

wydzielina z pochwy, która pojawiła się po stosunku mogła być naturalną i fizjologiczną wydzieliną pojawiającą się podczas podniecenia seksualnego. Mogła to być także wydzielina związana z dniami płodnymi.

Jeśli prezerwatywa była cała, nie uległa uszkodzeniu ani nie zsunęła się w trakcie stosunku, to mało prawdopodobne, żeby doszło do wycieku nasienia. Mimo to, jeśli mają Państwo obawy, warto wykonać test ciążowy po 14 dniach od tego zbliżenia. Jego wynik będzie decydujący.

Inne pytania z podobnej tematyki umieszczamy pod linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/biala-wydzielina-z-pochwy-po-stosunku,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/biala-i-rzadka-wydzielina-z-pochwy-po-stosunku,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/biala-wydzielina-na-zewnetrznej-stronie-prezerwatywy-po-stosunku.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.