Czym mogłabym zastąpić mleko krowie?

Witam,moja 4-letnia córka ma powiększony 3 migdał, m.in. w nocy chrapie i ma niedosłuch.Jeden specjalista skierował nas na usunięcie, a drugi stwierdził że może się wchłonie.Mam leki i zakaz podawania dziecku mleka krowiego i jego przetworów. Nie wiem co robić? Chciałabym uniknąć zabiegu ale boję się że zwlekanie z tym wyrządzi większe szkody niż próba leczenia. Martwi mnie również ten zakaz nabiału, czym mogłabym zastąpić mleko krowie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.