Czym są krostki wypełnione białym płynem na pośladkach?

Witam dzis w nocy u mojej 15 miesiecznej corci na posladkach i przyrodzeniu pojawily sie krostki wypelnione bialym plynem. Corcia strasznie cierpi bo bardzo ja to swedzi a jesli podrapie to krostki pekaja i pojawia sie ich wiecej . Co to moze byc.

A skąd lekarza mają to wiedziec co się jej tam zrobiło bez badania i bez obejrzenia zmian? Polecam odwiedzić dermatologa, który po obejrzeniu zmian wdroży odpowiednie leczenie.