Czym wyleczyć zmiany na moim członku?

Witam, ostatnio zauważyłem na swoim penisie takie niepokojące objawy - plamki, krostki i zaczerwienienie. Trwa to w sumie jakieś 2 miesiące, miałem kilka kontaktów niepewnych. Niestety mam taką pracę, że jestem poza domem prawie cały czas (podróże) i ciężko znaleźć wolne kilka godzin na pójście do lekarza. Podejrzewam grzybice i nawet miesiąc temu kupiłem sobie maść i jakby objawy lekko ustąpiły - nie swędzi, aczkolwiek zaczerwienienie dalej się utrzymuje. Ale też przy wzwodzie są takie jakby grudki, guzki czy kropki pod skórą i to mnie najbardziej martwi. Czy to czasem nie jakaś poważniejsza choroba?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Opisywane przez Pana zmiany mogą wynikać z infekcji grzybiczej, jeżeli nie pomogło leczenie zastosowane przez Pana niestety konieczna jest wizyta u lekarza w celu zmiany terapii.
Proszę pamiętać że przygodne kontakty seksualne bez zabezpieczenia mogą prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji i przewlekłych schorzeń - między innymi spowodowanych wirusem zapalenia wątroby typu B i C czy HIV.  Drogą płciową przenoszą się także choroby weneryczne.

Zachęcam do wizyty u lekarza.

Pozdrawiam.