Czynność podstawowa w postaci mało regularnej czynności fal alfa

Witam Chciałem zapytać o intepretacje Badania EEG W zapisie rejestruje się czynność podstawową w postaci mało regularnej czynności fal alfa 10-12 do 20-35 uV wraz z czynnością szybką beta. Na tle opisanej czynności podstawowej w odprowadzeniach głębokich w okolicy skroniowej obustronnie z przewagą po stronie prawej zajestrowano pojedyncze grupy zaostrzonych fal alfa 10-13 Hz do 60uV z tendencja do napadowości podczas aktywacji Hv.Aktywacja FS nie wplywa na zapis eeg. Reakcja zatrzymania ob

Badanie EEG zawsze interpretuje się w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego. Prawidłowy wynik badania nie świadczy o braku choroby i odwrotnie zmiany w badaniu EEG występują również u ludzi zdrowych.