Depresja i nerwica u 24-latka

24 lata,mam myśli samobójcze,depresje,nerwicę, nie chciałem się uczyć, dysleksja, w dodatku ostatnio straciłem pracę, nie mówiąc o plecaku z dokumentami i kluczami od domu, jeden psycholog mi nie pomógł,zmieniłem psychiatrę,leki uzależniają i są nasenne, nie ma u mnie samodzielności, jestem zamknięty w sobie, rzadko się odzywam.W dodatku wszystkim się przejmuje i nie radzę sobie ze stresem o zanikach pamięci nie wspominając.Cierpię na samotność.Złe decyzje podejmuje,złe studia,zła pol.szkoła.

nie kazdy psycholog, czy psychatra prowadzi terapie w tym obszarze...prosze poszukac kogos, kto ma doswiadczenia i zaczac z nim pracowac. pomoc pisemna, czy krotkie info nie na wiele sie przydadza...tu potrzebna jest systematyczna praca z dobrym specjalista.jest Pan mlody, wiec lepiej teraz przyjrzec sie co za tym stoi, zanim wygeneruje Pan mnostwo problemow wtornych oskarzajac siebie lub otoczenie...jesli chodzi o zaniki pamieci, potrzebna jesat tez diagnostyka lekarska, czy nie kryje sie za tym cos neurologicznego.w kazdym razie nalezy to sprawdzic i wykluczyc.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza