Dieta a porost rzęs u kobiet

jak mogę pielęgnować i malować rzesy ktore mam slabe, rzadkie i krótkie. Rzęsy mi wypadają. Czy dieta wpływa na porost rzęs.

Dieta nie będzie miała spektakularnego efektu. Warto jednak pamiętać, aby dostarczać odpowiednią ilość witamin i mikro, jak i makroelementów. Np. kwas foliowy bardzo dobrze wpływa na stan odżywienia włosów i paznokci, co za tym idzie rzęs również.