Dieta dla 24-letniej kobiety

Witam mam 24 lata i chciałam bym schudnąć około 20 do 30 kg, Mam wzrost 170 a waże obecnie 83.5 kg. Najbardziej chciałabym się pozbyć tłuszczu z brzucha pośladków i ud. Jaką powinnam stosować dietę i Cwiczenia??

Witam Serdecznie, niestety na to pytanie nie można by odpowiedzieć w kliku zdaniach, szczególnie, że mam za mało informacji o Pani. Rozpisanie i dobór diety powinien być poprzedzony bardzo szczegółowym wywiadem, dzięki temu potrawy i produkty dobierane są indywidualnie do Pani potrzeb, a przede wszystkim stanu zdrowia. Dlatego redukcja masy ciała najbezpieczniej zostanie przeprowadzana pod okiem Dietetyka. Co więcej dieta nie tylko będzie dla Pani bezpieczna, ale również skuteczna a efekty trwałe. Zachęcam do takiego rozwiązania.