Dieta pozwalająca na wzrost wagi

Witam jak ułożyć sobie dietę by przytyć? I co oznacza jeśli OB wykazuje 1, a białe i czerwone krwinki są lekko poniżej normy. Czy jest to efekt związany z trudnością utrzymania wagi?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, OB jest prawidłowe, natomiast dwa pozostałe wskaźniki rzeczywiście moga byc przyczyna spadku wagi. Zalecam wizyte u dietetyka celem oceny Pani nawyków żywieniowych i ustalenia jak najlepszej dla Pani diety. Pozdrawiam