Dlaczego bolą mnie plecy i okolice blizny po cesarce?

Witam. Boli mnie prawa strona pleców, żołądek oraz okolice blizny po cc (8miesięcy temu rodziłam). Tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Chcę jeszcze wspomnieć, że spóźnia mi się miesiączka
KOBIETA, 21 LAT 8 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

ból pleców, żołądka i blizny po cesarskim cięciu oraz opóźniona miesiączka mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak problemy hormonalne, stan zapalny, infekcje czy inne schorzenia.

Jeżeli ból jest nie do wytrzymania, a tabletki nie pomagają, najlepiej żeby udała się Pani do lekarza, który będzie w stanie przeprowadzić odpowiednie badania. Po pełnej diagnostyce będzie możliwość postawienia trafnej diagnozy.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-w-okolicy-blizny-po-cesarskim-cieciu

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.