Dlaczego boli mnie lewa noga?

Dzien dobry od 4 miesiecy boli mnie lewa noga, w dzien jest w pożądku nie cierpię ale noce są koszmarem zaczyna się od biodra i promieniuje aż do stopy. Przyjmowalam leki na rwe kulszowa ale bez rezultatu. Gdy chodzę nie odczuwam bólu, najgorzej jest w pozycji siedzącej i płaskiej. Ratunku już nie daje rady a noga zaczyna upchnąć.

Szanowna Pani przez internet niestety nie pomogę, wymagana jest konsultacja ortopedyczna