Dlaczego do tej pory nie mam jeszcze okresu?

Witam, Uprawialam stosunek 25 sierpnia A potem mój parter wyjechał za granicę. Okres dostalam od 5 do 11 wrzesnia czyli wedlug kalendarzyka w telefonie zgodnie z terminem. Teraz kalendarzyk pokazuje że powinnam mieć 4 września jest 8 A do tej pory nie mam. Byłam akurat od 4 do 7 u partnera i uprawialismy sex. Robiłam test od razu po wypiciu 2 różne i był negatywny. Jaka jest szansa że jestem w ciąży.

Lek. Paweł Szadkowski

Ze względu na ograniczoną czułość testów domowych, najlepiej odczekać 2 dni i powtórzyć badanie, a w razie wątpliwości skonsultować się z ginekologiem.