Dlaczego mam ataki nagłego zmęczenia?

Mam pewien problem, ktory mnie juz wykancza i zabiera checi do zycia. Niemal codzinnie, zazwyczaj do poludnia odczuwam straszne zmeczenie, mam zawroty glowy, czuje się senna, odczuwam straszny glod, gdy zjem czuje sie lepiej ale tylko przez chwile, ponadto mam problem z mowa ,co mi najbardziej przeszkadza(jakam sie,nie moge sie wyslawic,przekrecam litery,brakuje mi slow),czuje sie otepiala. Pierwsze zmiany w pracy znosze najgorzej bo wtedy mam najgorsze samopoczucie i ledwo wytrzymuje do 14. Mialam podejrzenia niedoczynnosci tarczycy,czy to moze byc przez to?ponadto jakie badania powinnam wykonac?

Dzień Dobry Pani :)

Zachęcałabym Panią do wstępnej/osobistej konsultacji diagnostycznej u Lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o dalszym postępowaniu diagnostycznym.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605