Dlaczego w nocy mam ataki stresu i szybko bije mi serce?

Witam, prosze o pomoc. Budze się w nocy i jestem bardzo zestresowany, trzęsę sie, szybko bije mi serce. Chodze po domu, zapalam światła, otwieram okno po świeże powietrze, jestem wtedy w pełni świadomości. Taki stan trwa czasami 15 min a czasami 1.5h. Dzieje sie tak u mnie od dziecka tylko jako dziecko nie pamiętałem tego zdarzenia, od kad skończyłem 16lat juz nad tym panuje. Potrafie sam sie uspokoić. Nie dzieje sie tak co noc. Moze raz na 3 miesiące. Prosze o pomoc

Dzień Dobry Panu:)

Warto byłoby rozważyć konsultację diagnostyczną pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, celem podjęcia psychoterapii, celem dotarcia do prawdziwej przyczyny niepokojących Pana symptomów.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605