Dlaczego bolą mnie skronie?

To jest jakiś dziwny bol w skroniach To coś mnie niszczy po prostu to nie jest taki bol jak nap.. migrena tylko coś dziwnego jestem wrażliwa na uszy i szumy Dam takie pytanie nap.... jak bym chciała Jeździć z samochodem to wiem że nie dam rady przez to coś czuje też jak by miażdżyce w skroniach osłabia mnie przez to

Dzień Dobry Pani:)

W odpowiedzi na Pani pytanie, nie pozostaje Pani nic innego, jak skontaktować się osobiście z Lekarzem pierwszego kontaktu - który po wstępnym rozpoznaniu zadecyduje o ewentualnym postępowaniu diagnostycznym dla Pani.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605