Dlaczego mam codzienne pieczenie skóry?

Od jakiegoś tygodnia mam uczucie pieczenia palenia skóry na zmianę w różnych miejscach praktycznie całego ciala do tego czasem napady gorąca i pieczenie czubka jezyka. Do tego skóra jest bardzo sucha. Jaka może być tego przyczyna? Dodam że choruje na hashimoto. Czy to mogą być jakieś niedobory witamin? Czy cos poważniejszego/neurologicznego? Ogólne wyniki krwi są bardzo dobre. Bardzo proszę o radę do jakiego lekarza powinnam się udać albo jakie badania zrobic.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl