Dlaczego mam opuchniętą cewkę moczową i wejście do pochwy po porodzie?

Witam, mam bardzo nietypowa sytuacje. Jestem 6 tygodni po porodzie sn, nie nacinali mnie peklam delikatnie sama. bylam cewnikowana , sprawe wyglada tak moja cewka jest wybrzuszona bardzo a wyjscia do pochwy wogule nie ma, wizyte u lekarza dopiero w marcu, maz chce wspolzyc a ja nie wiem co mam zrobic bardzo sie boje czy to mozliwe ze tak wszystko jest spuchniete ze tego wyjscia nie widac..

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez oceny ginekologa, nie da się Pani pomóc, musi ocenić czy wszystko dobrze się goi. Nie sądzę, żeby opuchlizna utrzymywała się aż tak długo.
Pozdrawiam