Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 7 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam opuchnięte usta po powiększeniu?

Witam w lutym miałam powiekszone usta kwasem hialuronowym 0.5ml wykonany przez lekarza. W maju udałam się na makijaż permanentny ust, po pierwszej wizycie pigmentacji ust było ok, po drugiej wizycie, tydzień później zrobilo mi się zapalenie w jamie ustnej, zgrubienia,afty, plesniawki. Udałam się do lekarza rodzinnego. Doktor wypisal lek Clatra. Lek nic nie pomogl, udałam się do Dermatologa otrzymałam antybiotyk Unidox solutab 10 szt.który przyjmuje od tygodnia po pierwszych dniach stosowania antybiotyku czułam poprawę. W dniu dzisiejszy wszystko nawróciło. Opuchnięte usta oraz zgrubienia wewnątrz jamy ustnej. ( tylko dolna warga).Po wybraniu antybiotyku, udałam się do stomatologa, otrzymałam receptę na antybiotyk Clindamycin-MIP. Zjadłam 2 tab a usta dolna Warga nadal opuchnięta, na wieczór się nasila. Bardzo proszę o radę gdzie się z Tym udać ponieważ jestem już bezradna.Potrzebuje pilnie czegoś lub dobrego lekarza ale jakiego?który mi pomoze.
KOBIETA, 32 LAT około miesiąca temu

Jedzenie może zwiększać ryzyko alergii! Zobacz, na co uważać

Dietetyk kliniczny Iwona Wierzbicka mówi o tym, jakie produkty spożywcze mogą wywoływać alergie. Ryzykowne mogą być: jaja, kolorowe barwniki spożywcze i produkty paczkowane zawierające glutaminian sodu wywołujący reakcje alergiczne. Oprócz tego warzywa takie, jak bakłażany, papryka, pomidory czy ziemniaki przyczyniają się do rozszczelnienia jelita, co może wywołać róznego rodzaju alergie.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy