Dlaczego mam problem z penisem podczas seksu?

Witam. Mam 18 lat i posiadam dziwny problem związany ze sferą seksualności. Moja obecna dziewczyna jest moją pierwszą partnerką seksualną, darzymy się wielkim uczuciem. Często jest tak że jak się całujemy i ewentualnie zaczynamy pieścić to mój penis osiąga wzwód ale tak jakby niepelny, gdy ona zaczyna mnie zaspokajać ręką muszę zaciskać mięśnie prostaty i spinać pośladki aby penis byl w pelnym wzwodzie temu towarzyszy również brak orgazmu, nie ważne jak długo to robi ja po prostu nie mogę dojść. Drugą sprawą jest coś takiego że gdy z kolei to ja dogadzam jej ręką, ona zaczyna wzdychać itp to wtedy właśnie zdarzyło mi się mieć wytrysk. Gdy próbowaliśmy współżyć 2 raz jakiś czas temu i po założeniu prezerwatywy wkładałem penisa do pochwy to tylko przy zetknięciu z pochwą miałem wytrysk, oraz penis nie chciał stanąć drugi raz nawet po pewnym czasie. Proszę o porady jak to wyeliminować.

Dzień dobry.
Jest naturalną sytuacją pewna nieporadność i niedoskonałość w rozpoczynaniu życia seksualnego. Tylko par część przechodzi "gładko" okres inicjacyjny.
Zależy to od wielu czynników. W większości Para po okresie prób i także błędów - sama "wychodzi na prostą" i wszystko jest OK.

Myślę, że wskazana jest dla Państwa swoista wizyta edukacyjna, najlepiej razem, ale jeżeliby się Partnerka zbyt krępowała, to może wystarczyć spotkanie Pana z doświadczonym lekarzem seksuologiem.
Będzie to najprostsze.
Zadając różne pytania w internecie otrzymuje się różne, nawet wykluczające się odpowiedzi i sugestie.
Wizyta/spotkanie to dużo bardziej efektywna. interaktywna forma pomocy przeprowadzona w czasie rzeczywistym i co najważniejsze, zindywidualizowana - według aktualnych potrzeb informacyjnych, uwzględniają typ relacji w parze oraz cechy osobowościowe członków diady partnerskiej.
Podsumowując, zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa w miejscu zamieszkania, czyli w Lublinie.
Przyjmuje tam z wieloletnim doświadczeniem lekarz dr K.Bojar (przyjmuje też w Warszawie, w Prosen).
Chyba lepiej skrócić dyskomfort spowodowany przejściowymi trudnościami "wchodzenia w dorosłość."
(Z Dr K.Bojarem współpracujemy od lat w ramach Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, na specjalnych Warsztatach Klinicznych wspólnie zastanawiamy się nad zawiłościami wybranych skomplikowanych sytuacji klinicznych sprawiających Kolegom trudności diagnostyczne i praktyczne, w terapii.)
... Decyzja należy do Was. Problem "Waszego typu" zwykle bywa rozwiązany w czasie jednej, góra kilku wizyt...
Gorąco natomiast przestrzegam przed zażywaniem reklamowanych specyfików w telewizji i różnych internetach...
Skrzywdzenie siebie i Partnerki jest a powodu takiego procederu możliwe.
Pozdrawiam Państwa, a także miasto Lublin, który tak wypiękniał i jest tak "pozytywnie klimatyczny"...

Jerzy Więznowski, Poznań. Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej. blog seksuologia.com 2/18