Dlaczego mam szumy w głowie pomimo głuchoty?

Jestem osobą niedoslyszaca od urodzenia.Nosze aparaty sluchowe.Od kilku miesięcy odczuwam szumy w głowie które z czasem się nasilily i mam je codziennie.Chce również nadmienić że mam kłopoty z kręgosłupem i z gromadzeniem wody w organizmie na co biorę Furosemidum i potas.Co jest przyczyna szumu.Robi się to dokuczliwe i mam kłopoty z zaśnięciem i spaniem w nocy.Prosze o poradę.

po pierwsze nie znam całej Pani historii choroby a pro po słuchu, po drugie Furosemid uszkadza słuch, po trzecie nie wiem po co ten furosemid, czasami zamiast Furosemidu wystarczy dieta bezsolna, po czwarte nie znam Pani schorzeń serca i krążenia i nerek. Po piąte są leki moczopędne oszczędzające potas i nieuszkadzające słuchu. Po szóste nie wiem jakie aparaty słuchowe Pani używa i ile one mają lat? Po siódme większość leków nasercowych i leków stosowanych w leczeniu nadciśnienia tętniczego powodują szumy uszne. Proszę przeczytać ulotki wszystkich leków które Pani stosuje i w razie obecności zapisu w działaniach niepożądanych o szumach usznych to proszę zmienić te leki u lekarza leczącego. Jeżeli ma Pani niedaleko to proszę przyjechać do mnie na konsultację. Moż czas zmienić aparaty słuchowe na bardziej nowoczesne i mocniejsze?