Dlaczego nie spotkałam jeszcze mężczyzny mojego życia?

Dzień dobry! Mam pewien problem związany z miłością, gdyż nie mogę poznać mężczyzny mojego życia. Od dłuższego czasu jestem samotna i nie ukrywam , że bardzo mi to doskwiera. Nie jestem brzydka, ani głupia, zresztą mam ukończone 2 kierunki studiów, ale mimo tego nie mogę poznać tego jedynego. Proszę o pomoc w tej sprawie

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dzień dobry.

Być może przyczyną opisanego stanu rzeczy jest Pani własne przekonanie o sobie, a w związku z tym oczekiwania, którym trudno sprostać potencjalnym partnerom.
Prawdopodobne jednak przyczyny Pani samotności może Pani poznać podczas konsultacji i terapii psychologicznej, do której namawiam.

Pozdrawiam.