Dlaczego niemowlak nadal nie przesypia nocy?

Witam mój syn ma skończone 7 miesiecy, od urodzenia nie przespal jeszcze ciagem dłużej niż 5 h. W nocy budzi się co 2 h lub częściej, czasami w ciągu godziny budzi się parę razy. Gdy próbuje go uspokoić placze jeszcze bardziej. Tylko butelka jest go w stanie uspokoić ale po wypiciu mleka zasypia i budzi się za około 15 min znów z płaczem i ciężko go uspokoić. w nocy karmiony jest 2-3 razy po 150 ml mniej wiecej co 3 - 4 h. Szukam przyczyn od jegi nocnego wybudzania od dłuższego czasu, wyeliminowalam mokra pieluszke, pokój zawsze jest wywietrzony, więc nie jest mu za ciepło ani za zimno.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć