Dlaczego odczuwam ból węzła chłonnego pod żuchwą?

Witam od lutego chorowalam juz 3 razy na tle bakteryjnym.najpierw zatoki i gardlo.dostslam antybiotyk klatromycyne na 7 dni.po 2 tyg od skonczenia terapi nawrot choroby zolty katar i zapalenie kryani rowniez bakteryjne.antybiotyk zinat przez 10dni.zatoki ciagle sa jakby nie foleczone Po miesiacu dostalam anginy i antybiotyk amoksiklav 1000 z kwasem Kl.przez 10 dni.na angine pomoglo za to w ostatni dzien zlapal mnie bol wezla chlonnego pod zuchwa i promieniuje az do ucha? Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie i być może wykonanie usg. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie