Dlaczego po ginekomastii zbiera się płyn?

Witam, miesiac temu przeszedlem zabieg ginekomastii, po usunieciu gruczolu zalozony mialem dren. Po.2 tyg na sciagnieciu szwow lekarz powiedxial ze zebral mi sie plyn poczym usunsl go strxykawka, bylo tego 50 ml, minal tydzien bylo juz 60ml. Po kolejnym tygodniu znowu 55 od ostatniego raxu czyli jakies 9dni temu znowu mi.sie zebralo... ile to bedxie trwac I od czego to sie dzieje? Wczoraj bylo bardziej jak galaretka jak podnioslem reke I poruszalem a dzisiaj juz twardsze sie zrobilo

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez chirurga i wykonanie badań z krwi proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie