Dlaczego podczas stosunku z chłopakiem odczuwam silny ból w lewym jajniku?

Witam, mam na imię Alicja. Mam 23 lata. Podczas stosunku z chłopakiem odczuwam silny ból w lewym jajniku. Po stosunku ból nie ustępuje. Czuje silne klocie, które nasila się przy kaszlu, śmianiu się, czy schylaniu. Ból przechodzi po paru godzinach lub na następny dzień. Nie zauważyłam przy tym zmian w sluzie względem konsystencja, kolorem czy zapachem. Czym to może być spowodowane?

Lek. Michał Lenard

Żeby określić przyczynę bólu konieczne może być osobiste zbadanie i ewentualnie badania dodatkowe. Sugeruję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam!