Dlaczego pojawiło się krwawienie w 16-tygodniu ciąży?

DZIEN DOBRY, JESTEM W CIAZY, 16 TYGODNI, WCZORAJ TROSZECZKE MIALAM KRWAWIENIE Z POCHWY, BRZUCH NIE BOLI, MAM POLIP. ZZA CZEGO TO MOZE BYC?
KOBIETA, 32 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

ze względu na to, że jest Pani w ciąży, każde podejrzane krwawienie powinno być zbadane przez ginekologa. Bardzo możliwe, że plamienie jest spowodowane przez polipa, jednak powinno to zostać sprawdzone podczas badania.

W takiej sytuacji zalecamy, aby udała się Pani na wizytę kontrolną u ginekologa, ponieważ bez odpowiednich badań, nie można postawić jednoznacznej diagnozy.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam w linku poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/krwawienie-w-ciazy-poczatki-poronienie-zalecenia

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.