Dlaczego przy migotaniu przedsionków mam zawroty głowy?

Choruje 15 miesiecy na napadowe migotanie przedsionków od 7 miesiecy biore rytmonorm150. 3 razy dzien.od tamtej pory kiedy zacząłem brac ten lek mam mocne zawroty głowy puls mamm miedzy 50 a 70 jestem oslabiony a 100 na 80 i biore na nadcisnienie beto 50 czy ye zawroty moga byc od rytmonorm u

Tak - mogą być. A dokładnie, jest to dobry lek, ale prawdopodobnie Pana "puls" jest za niski dla migotania przedsionków. Niezbędna jest wizyta u kardiologa, celem korekty leczenia. Pozdrawiam serdecznie.