Dlaczego w ogóle nie odczuwam przyjemności z seksu?

Witam, mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić, po każdym stosunku seksualnym mam zapalenie pęcherza. W czasie penetracji nie odczuwam przyjemności, praktycznie nic nie czuję poza naciskiem na pęcherz, co jest naprawdę uciążliwe. Nie mogę osiągnąć pełnej satysfakcji pomimo, że czuję się zrelaksowana.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest kontrola u ginekologa,badanie ginekologiczne i usg oraz badanie ogólne moczu.
Pozdrawiam