Dlaczego wycięto jajnik, jajowód oraz oś macicy?

Mi rozpoznano podobno torbiel jajnika dermatoidala 5 cm. Nie miałam żadnych hormonów odrazu markery podobno troszkę, podniesione, i Zabieg, okazało się, że, wycieli cały jajnik jajowod i os z macicy czekam na, wyniki histopatologiczne dlaczego nie, miałam, hormonów, na rozpuszczenie i dlaczego wycieli wszystko

Lek. Paweł Szadkowski

Z tym pytaniem musi się pani zwrócić do lekarza prowadzącego i/lub operatora, ew. ordynatora oddziału w którym była pani operowana.