Do jakiego lekarza iść z tym czyrakiem na kolanie?

Witam, Mam prawdopodobnie czyraka na kolanie (biały guzek ok. 5mm, który jest zaczerwieniony) jest mały i lekko boli tylko i wyłącznie po dotknięciu. Na początku był mniejszy bez zaczerwienienia przez tydzień. Teraz mija następny tydzień a on nie pęka i nie rośnie. Iść z tym do lekarza? Stosować jakąś maść na to? Codziennie staram się choć raz przemyć to wodą z szarym mydłem.

Biały guzek, który jest zaczerwieniony i nie pęka? Proszę mu pokazać konferencję prasową ministra Niedzielskiego, na pewno drań zacznie pękać. . A tak na poważnie, czyrakiem zajmuje się chirurg. Do chirurga wymagane jest skierowanie od lekarza POZ. Proszę więc zgłosić się do lekarza POZ.